Shes mikseten

Shitet nga: Fadil 17 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten ne gjendje te rregullt.
Qmimi eshte fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim