Shitet zerimi

Shitet nga: Shkumbin 08 Sht 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zerim Peavey 4 copa ne gjendje te rregullt shum pak perdorura jane te ardhura nga anglia

Eminence 2 copa
Sllev 3000 vat ,mikseta me fuqi ,mikrofon dhe kembet e boxave
Kontroller amerikan audio VMS-2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim