Sllev

Shitet nga: Dardani 01 Dhj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Sllevi ne Gjendje Te Regullt 1600 Wat e Ardhur Nga Amerika Max 502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim