Vicent bose jbl ....u shit flm

Shitet nga: bashkim 23 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flmvicent stu-3

Radio osht ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim