Zerim profesional

Shitet nga: Orhan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet zerimi profesional. 4 basbina 10 satelita. 1 mikset dynacord 2 me 16 kanalla power mate 1600. 2 perfercus 2 mikrofona 2 stallak per mikrofona 7 stallak per satelita edhe gjitha kabllat percjellse per me shum info kontakto ne telefon ose email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim