harman kardon...u shit flm

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm..u shit flm...u shit flm

Harman kardon hk-3270

Porfercusi esht ne gjendje perfekt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim