harmand kardon bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 08 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
harman kardon hk395i

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim