marantz bose jbl.....u shit flm

Shitet nga: bashkim 23 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm


Marantz CD-74

playeri eshte ne gjendje perfekt punon super

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim