marantz bose jbl infinity

Shitet nga: bashkim 07 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
marantz st-50l

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojn edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim