nad bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 22 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
NAD Visio two

porforcusi eshte i ri pa perdor

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim