numark 4 trak i ri

Shitet nga: premtim 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes numark 4 trak esht i ri shitet lir kush e ka kysmet osht pa perdor punon me serato virtual dj dj intro dhe me traktro etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim