onkyo bose jbl .....u shit flm..u shit flm

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm..u shit flm...u shit flm


onkyo A809

Porfercusi eshte ne gjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim