pajaqall

Shitet nga: lum 30 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
pajaqall me te gjiths kabllat origjinal
ngjendje krejt trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim