pure bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 08 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
pure sirocco 550

studio eshte e re me touch wifi iphone dock vetem boxat e vet nuk i ka


eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim