teac bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 08 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
teac cd-p280.....45euro

teac cd-.p1260.......85euro

jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim