teac bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 08 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
teac sw´-1

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim