zerim ev slleva ev

Shitet nga: premtim 07 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shesh zerim ev per kafiq i kam 12 copa edhe dy slleva ev q66 2 x 600 waat jan ble qe 3 muj per kafiq po shiten lir boksat i kan 300 waat copa plus ni mikset 2 kanalla rcf edhe ni bass aktiv db me 2 copa 12 mrena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim