Stereo dj-21 Usb

Shitet nga: meti 07 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet kontrolleri per dj me tre kanala me usb lidhen boksat dhe mikrofoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim