Basa RF 18,15,12.10.8 Dhe gjitha llojet-- Gjithq..

Shitet nga: Sali 16 Pri 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
-Shes basa RF-(ERCE'EF) 18.15.12.10.8 etj. Dorza DYNACORD , Mrezha dhe gjitha llojet nga FORUMLINE dhe deri te me te thjeshtat me marveshje
-Thirrjet vetem pas dite prej pres 13 (1) deri ne oret e vona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim