Pianino dhe Piano Salloni në Kosovë

Shitet nga: Bajram 07 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
Shesim pianino fantastike.

Transporti falas !!

Cmimet e volitshme....

Gjithashtu, bejme edhe akordime dhe servisime te tyre .

Gjendemi ne Gjilan.

Kontakti : , 045 633 880 ,044 280 255 Gjithashtu në Viber
Relama:
https://m.youtube.com/watch?v=xw6dTH-eenY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim