Violina antonio stradivari

Shitet nga: Agron 20 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
Shes violinen a stradivari ne gjendje shum te mir dhe zerin e fuqishem violina eshte 4/4 e plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim