zerim profesional

Shitet nga: music al 20 Pri 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
miksete dynacord 1600, rcf art500 active satelita, montarbo pasive 12 dhe 15 inch,
perforcues dynacord xa2600 , me 4 dalje 2x700wat per basa dhe 2x600 per satelita.
perforcues peavey cs4000 fuqia 2x1350wat ne 4 ohm.
perforcues electrovoice cp3000s fuqia 2x1100 ne 4 ohm.
basa rcf ewent esw1018 fuqia 600-1200 wat.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim