Alesis pad

Shitet nga: Kiki 23 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes padin Alesis eshte ne gjendje te rregullt ka 20 lloje te perkusioneve.
Eshte shume i lehte per perdorim, per rregullimin dhe per kombinimin e perkusioneve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim