Bas i bubnjeve

Shitet nga: Kiki 23 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Basi i tupanave eshte ne gjendje te rregullt perveq se lekuren mbrapa e ka pak te shkyer, eshte funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim