Bataria

Shitet nga: Avnia 21 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim