Bubnje

Shitet nga: sead 11 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bubnje te firmes fame ne gjendje shum te mir seti i kopletuar si shifet ne foti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim