Shes keto paisje per tupana

Shitet nga: Tupana 05 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes: Dobosh Fame - Qmimi: 60euro
Bass elektrik - Qmimi: 80e
Stallak - Qmimi: 130e
Trigerat komplet 3 copa - Qmimi: 80e
Kalimet elektrike - Qmimi: 70e
Double pedale - Qmimi: 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim