Tupana elektrik jon shum te mira

Shitet nga: Elektrike 08 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupana Elektrik jan shum te mira firma Medel.505 Cmimi 300euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim