Tupana

Shitet nga: Lulzim 14 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten tupanat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim