tuna jon te mira shum pak jon te perdorer

Shitet nga: fame 01 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
tupanat jon shum te mir firma fame
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim