tupani ne shitje

Shitet nga: fame 13 Gsh 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
tupani ne shitje osht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim