YAMAHA EMX2200 Zmadhuesë per instrumente dhe zer..

Shitet nga: Ekrem 14 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zmadhuesë Yamaha EMX2200 povered mixer
JBL 2 Zerrimë shumë pak te përdorura
MONTARBO 2 Zerrimë me komplet paisje
Për me shumë informata kontaktoni numrin e tel: 049-232-205

Ekrem Agushi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim