Zerim hk actor aktive dhe kontroller pioneer sr..

Shitet nga: premtim 27 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes zerimin hk actor 2 satalita 2 bassa aktiva jan kan ardh prej ch zerimi osht i ri shum sataliti i ka 600 waat rsm 12 inc bassi i ka 1000 waat rsm 15 inc i kan gjitha kabllat 2 mbajtse edhe i ka mbulesat e veta mos mu grith 1 satilit ma ble ne zvicer osht 1400 fr bassi osht 1040 frmuni me hi me kshyr ne internet kurse une i jap shum lir komplet po ashtu kom kontrollerin per dj pioneer sr ne paket i pa perdorur hiq osht kush e ka na fak mi mar zerimi osht fjala e fundit foto nuk i kom bo se jan te ri si kta ne foto zerim i ri mo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim