Akuarium Per Peshqi

Shitet nga: Albert 05 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akuarium me peshqi , drit Multi Color.
kemi dy masa E mesme edhe pak me e madhe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim