Akuarium dekorim

Shitet nga: alban 14 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuarium per arsyeje nuk kam koh per mirmbajtje me te gjtha paisjet qmimi diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim