Akuarium me peshqi

Shitet nga: Meti 03 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me peshqi me pomp per oksigjen komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim