Akuatjum

Shitet nga: Peshk 07 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuarjumi me 10 peshqi te rritur plus puma edhe rrehullusi i temperatures qmimi i lit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim