Aquarium 7litra

Shitet nga: Cani 17 Maj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Mini aquarium 7litra, eshte e re e ardhur nga Gjermania, extra vjen lampa "LED" dhe pompa per filtrim te ujit, firnizim me oxigen, eshte shum e pershtatshme per mirembajtje, nuk zene vend.

Bojm ndrrim me tablet ose....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim