Aquarium me 4 peshk

Shitet nga: E Avdiu 03 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Aquarium
posedon 4 peshk, pompa per pastrimin e ujit, gur natyral eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim