Peshqi - Cichlid

Shitet nga: Blerim 29 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes , peshqi te llojit cichlid vendbanimi Gjilan / Kosove.
Peshqit jan natyral ushqehen natyral dhe e gjith permbajtja esht natyrale.
Peshqit jan lloj CICHLID "Malavie"
Jam kultivues i tyre , per meshum na kontaktoni permes numrave tan te telefonit , apo ne Facebook.com duke na gjetur ne kete shkrim kerkok: "PESHQI AKUARIUME"

Nr Tel , Viber.

+377 45 644 639
+377 45 604 688

Ju Faleminderit Per Mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim