Peshqi Akuariume

Shitet nga: Blerim 09 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Pershendetje , Ne Shitje Akuariumi
Akuariumi , i cili esht ne shitje dhe cilesit e ti.
Posedon mbi 120 Peshqi.
Posedon , zallin origjinal per mirmbajtjen sa me te shendetshme te peshqve.
Posedon 2 nxemje te nivelit kualitet te lart.
Posedon 1 motorr uj te medhenje per kapacitetin e akuariumit.
Posedon stolizim , nga druri guret.
Posedon , Pumpen e oksigjenit , luftbalonet.
Lloji i peshqive te gjithe jan cichlid , malajzise , si dhe pastrues 2 llojesh ngjyre te gjelbert te mbyllur , dhe ngjyr te sarit apo te verdhe.
Cmimin mund ta diskutojm permes telefonit.
+377 45 604 688 apo ne +377 45 644 639
AKUARIUMI.
Komplet per shitje nuk ndahet me pjese.
Ju faleminderit per mirkuptim.
FOTO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim