4 Pitbulla ndrrim me Skuter

Shitet nga: Lirik Kryeziu 10 Gsh 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Jap 4 pitbulla 3 jan 1 muajsh dhe kuqka 3 vjet bej ndrrim me skuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim