Akita Amerikane

Shitet nga: Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine 07 Krr 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Akita Amerikane mosha 2.5 muaj, te vaksionuar dhe me te gjitha dokumentet percjellse: chip, pasaporte, pedigre vetem ne Pet Shop BETA Gjilan - Prishtine

https://www.facebook.com/petshop.beta/


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim