Amerikan Staford Pitbull

Shitet nga: Nuri 10 Tet 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten Qent Origjinal Amerikan Staffordshire Terrier
Mashkull: Roki me qip e Pasaport dhe Pedigre
Femna: Fiona me qip dhe Pasaport

Per ma shum ku lutna wacep 00381628380122

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim