Bichon Frise

Shitet nga: Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine 07 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Bichon Frise mosha 2.5 muaj te vaksionuar dhe me te gjitha dokumentet

Pet shop Beta Gjilan & Prishtine
https://www.facebook.com/petshop.beta/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim