Chow Chow

Shitet nga: Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine 07 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Chow Chow mosha 2.5 muaj te vaksionuar dhe me te gjitha dokumentet
Pet Shop Beta Gjilan - Prishtine

https://www.facebook.com/petshop.beta/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim