Dog Shop Gjilan

Shitet nga: Astrit 05 Gsh 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Dog Shop Gjilan Ju ofron Gjitha Racat e Qenve ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar edhe per 3- 4 dite do ta keni qenin ( Klyshin) tuaj,,, Te Gjith Qent (Klysht) Vin vetem me Porosi Te gjith klyshit qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt pastraruar nga parazitet dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip Cilesia,garancia dhe cmimi i leverdiseshem jane 3 gjera te cilat padiskutim do t'i gjeni tek ne !!!Keshtu qe ju te gjithe te apasionuarit e Qenve nxitoni te telefononi ne numrin tone te telefonit 044-369-379 SMS nuk ju kthejm n tel... Me Rrespekt Dog Shop Gjilan Dobermann Labrador Retriever Golden Retriever Begel Boxer Rottweiler Dalmatians Chow Chow Cocer Spaniel Samoyed American Stanford Cane Corso Pastor Gjermon Pastor Bleg (Malinois) Dogo Argentino Akita Inu Maltezer Terrier Kangal Turk Haski Mops (Pug) Dalmatin E,Shum Raca Tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim