Haski 8 muaj

Shitet nga: Shaip 26 Tet 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes haskin 8mujsh shum bukur i ngushum femen rac e paster pres pergjigje serijoze mund te kontajtini dhe viber ket nr +37744876458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim