Husky Siberian

Shitet nga: Egzon Rexhepi 06 Dhj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes këlyshin Husky Siberian
Ai quhet "ROKI" është gjasht muajsh , gjinia Mashkull .
Është shum I afërt me njerëz , I shoqëruar dhe I disiplinuar , shumë I ndëgjushëm .
I ka të kryera të gjitha vaksinat me kohë dhe është në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim