Klysh Dalmatiner

Shitet nga: Ramadan 06 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh Dalmatiner prej nje familje Shum te mir. ma Shum informata si dhe Fotos ju lutem lajmrohuni ne ket nummer 044 576 319 dhe me Viper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim